kasb

لطفاً فقط آقايان بخوانند!

اذهب الى الأسفل

لطفاً فقط آقايان بخوانند!

پست من طرف farhad في الأحد مارس 30, 2008 12:41 am

از مردی بپرسید زن كامل چگونه است، بیشتر وقتها میگوید: (زنی است كه معشوقه باشد.) از همان مرد بپرسید به نظر او، زن دوست دارد مردش چه ویژگیهایی داشته باشد. پاسخ او اغلب این است: (پرسش خوبی كردی. چه كسی میتواند آنها را بشناسد؟ آنها خیلی پیچیده هستند. زن خودش هم نمیداند چه میخواهد) !(هنری هیگینز) در فیلم (بانوی زیبای من) نمیتوانست الیزا را درك كند از این رو، از او پرسید كه (چرا زن نمیتواند بیشتر مانند مرد باشد؟) واقعا چرا زن نمیتواند بیشتر مانند مرد باشد. او نمیتواند مانند مرد باشد، چون او به طوركلی با مرد متفاوت است. بسیاری از مردها كه آرزو دارند كاش زن اینگونه نبود، در این ناخرسندی شریكاند. در مرحله عالی برای آغاز آشكار كردن این راز و شروع درك پیچیدگی نیازهای زن به فهرست زیر اشاره میكنیم:
او میخواهد مقدمترین شخص برای شما باشد.
او از شما میخواهد كه نیازهایش را بالاتر از هر چیز دیگر بدانید.
او از شما میخواهد فكر كنید كه برای شما هیچ زنی مانند او جذاب نیست.
او از شما میخواهد نزد دوستان و اقوام خود به او افتخار كنید.
او از شما میخواهد به خود ببالید كه او همسر شماست.
او از شما میخواهد كه عشقتان را به وی ثابت كنید.
او از شما میخواهد فكر كنید وی زیباترین زن دنیاست.
او از شما میخواهد فكر كنید او كیست و آنچه او میكند كمتر از معجزه نیست.
او توجه ظریف و عاشقانه شما را در دورهای كه حالاتش تابعی از هورمونهایش است، میطلبد.
او نیاز و انتظار دارد هر روز به وی بگویید كه چقدر دوستش دارید.
از دیدگاه او، وی نیاز به این باور دارد كه شما همواره به فكر او هستید و این كه شما لحظه شماری میكنید تا بار دیگر در كنارش باشید. این ممكن است خواب و خیالی برای او باشد، ولی با كمی كوشش از جانب شما، ممكن است حقیقت پیدا كند. شما هم میتوانید به صف عاشقان بزرگ بپیوندید؛ مردانی كه قادرند رویاهای زنی را به واقعیت بدل سازند.
● زنان چه میخواهند؟
او میخواهد در صدر فهرست اولویتهای شما قرار گیرد. او جایگاه شماره یك را میخواهد. زن شما میخواهد بیش از دوستان، همكاران، مشتریان و حتی مادرتان برای شما مفهوم داشته باشد. او همواره وقتی را كه با او صرف كردهاید، با زمانی كه با افراد یا فعالیتهای دیگر گذراندهاید، مقایسه میكند. او همیشه مقدار انرژیای را كه برای او صرف كردهاید با انرژیای كه برای افراد دیگر به مصرف میرسانید، مقایسه میكند. او پیوسته احترامی را كه برای احساسات او قائلید با احترامی كه برای احساسات افراد قائل میشوید، مقایسه میكند.
او میخواهد شوهرش وقت بیشتری با او صرف كند اما بعضی از شوهران، كار زیادشان را با بودن با همسرشان ترجیح میدهند كه البته چارهای هم نیست...
یكی دیگر از این زنان جوان میگوید: (من خیلی تنها هستم، شوهرم هیچوقت پیش من نیست، كار او خیلی زیاد است و فقط خستگیاش را با خود به خانه میآورد.)
و دیگری میگوید: شوهرم، از سالها پیش، كار جالب توجهی را شروع كرده است كه آن را تا به امروز هنوز انجام میدهد. او همیشه به منشی خود میگوید: (وقتی من در جلسهای هستم، كسی مزاحمم نشود، به استثنای همسرم. مهم نیست كه مشغول انجام دادن چه كاری باشم، اگر او تلفن زد، فوری به دفترم وصل كن.) حالا آیا من احساس مهم بودن، مخصوص بودن و دوست داشتنی بودن میكنم؟ قبول كنید اینطور است. من برای او از هر كس دیگری در دنیا مهمترم.
ضمنا او همیشه از شنیدن صدای من خوشحال میشود و هرگز احساس نمیكنم مزاحمی هستم كه او میخواهد از شرم خلاص شود. او همیشه به آنچه میگویم توجه میكند. خیلی از مردها وقتی كه همسرانشان به محل كار آنان تلفن میزنند، سرد و بیاعتنا رفتار میكنند؛ مثلا میگویند: (چگونه جرات میكنی تلفن بزنی؟ من كارهای مهمتر از آن دارم كه حالا به مشكلات تو گوش كنم.) تعجب ندارد كه اینگونه مردها، وقتی كه شب به خانه میروند، با زنی بدخلق و بیاعتنا روبهرو شوند. زن شما همیشه میخواهد عشق خود را به او ثابت كنید. تقریبا مانند این است كه او همیشه میپرسد تو چه كسی را بیشتر دوست داری؟ كارت یا مرا؟، دوستانت یا مرا؟ و پرسشهای دیگر...

منبع: مجله خانواده سبز
تهیه کننده : فرهاد خلفیان

[img][/img]
avatar
farhad
مدیر بخش مقالات
مدیر بخش مقالات

تعداد پستها : 27
تاريخ التسجيل : 2008-03-23

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد